Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

Cilësi të lartë Hologram Sticker Customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd

Material
Manar
Tip
Ngjitës vetë-ngjitës
Porosi me porosi
Pranoj
Emri i markës
I sinqertë
Ngjyrë
Argjendi i metalizuar
Elementet e sigurisë
3D, flip-flop, tekst mikro& Tekst i fshehur
Tipar
Anti-falsifikim
Përdorim
Të gjithë industrinë
Formë
DrejtkëndorDërgoni kërkesë tani

Genuine hologram me cilësi të lartë cilësi të lartë hologram sticker customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou vërtetë hologram Teknologjia Co, Ltd, Shiny dhe estetike optike Hologram Label design.Produkti shkon në mënyrë të qëndrueshme dhe të besueshme. Nuk është e prirur për efektet e surges papritur, ndjeshmërinë e shtyrë, boshllëqet, ndërprerjet dhe variacionet e tensionit.
Fq

1. Si duhet të paguaj për blerjen time?
Ne pranojmë metodat e mëposhtme të pagesës: Karta e Cridet; Moneybooker; Transferte bankare; Western Union, etj.
2. A ka ndonjë numër ndjekjeje për artikullin tim?
Po, ne anije çdo rend me numrin e tyre të përcjelljes, dhe ju mund të shikoni staus dërgesë në faqen përkatëse.
3. A ka ky produkt vjen me paketën e shitjes me pakicë?
Ne kemi deklaruar detajet e paketimit për përshkrimin e çdo produkti, ju lutem kontrolloni atë, faleminderit!

Përparësitë

1.Applicle për paketa të ndryshme të markave, certifikatave dhe nacioneve ID.
2. Karakteristikat e sigurisë, duke përfshirë karakteristikat e hapura, të fshehta dhe mjeko-ligjore.
3.Shiny dhe estetike optike label optike etiketë.
4.Help Verifikoni origjinalitetin e produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd është një kompani e menaxhimit gjithëpërfshirës, ​​një ndërmarrje të teknologjisë së lartë të angazhuar në promovimin e teknologjisë anti-falsifikim, dizajn, marrjen e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit anti-falsifikues. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve të teknologjisë së lartë anti-falsifikuese për konsumatorët sipas industrive të ndryshme, produkteve të ndryshme, të kombinuara me tregun dhe nevojat e konsumatorëve. Është përdorur mirë në shumë industri të tilla si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhan dhe alkool, veshje, botuese, elektronikë, pajisje elektrike, ushqim, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate të përditshme, makineri dhe kështu me radhë. Kompania ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. Bazuar në planifikimin para shtypit, dizajnin dhe pllakën, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet pas përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë anti-falsifikuese, dhe sistemet e menaxhimit të rreptë dhe efektivë, ne u ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, efikasitet të lartë , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip