Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

Cilësia e cilësisë së ndërtimit Industrisë Zyrtare Dosjet e sigurisë në Anti-Falsifikimi për Certifikatë Me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd

Materiali i produktit: Letër& Dërrasë

Lloji i letrës: Letër

Tipi i produktit: Fature

Përfundojë sipërfaqe: me shkëlqim

Lloji i printimit:Shtypje gravure

Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë

Emri i markës:I sinqertë

Numri i modelit:G-SP-01

Materiali i letrës:100% pambuk

Madhësia: A4, Personalizo

Gram:  40-300g

Rrip i sigurisë: Linja e Mesme Embedded Strip Security

Trashësia:  Sipas peshës

Karakteristikat anti-falsifikuese: Watermark, fije sigurie, UV padukshme, mikro text.etc

Karakteristikat:  Eko-miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshëm nga uji, i ngrohur, etjDërgoni kërkesë tani

Genuine Hologram Industrisë me cilësi të lartë të ndërtimit Dosjet e sigurisë letër për anti-falsifikim për certifikatë Me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd, karakteristika multi-sigurisë, duke përfshirë më të hapur, të fshehtë dhe të forenzikës.Industria e ndërtimit Zyrtare Dosjet e sigurisë në anti-falsifikim për certifikatë
bg

Printimi i letrës së sigurisë me porosi

Përdorimi 1.Multiple, biletë / kupon / certifikatë / etj
2.UV / Watermark / Encryption / ETC Funksioni i sigurisë
3. Zgjedhja GSM e letrës 3.Custom
Dizajni 4.Custom
5.OEM pranuar

Letra me porosi


EmërProfesionale anti-falsifikuese të kuponit të sigurisë letër me porosi letër
ArtikullDokumenti i personalizuar i ujit dhe shtypjes
PërbërjePulpë druri
Materiale të hollësishmeLetër printimi
MadhësiA4 ose madhësia me porosi
TrashësiSipas peshës
NgjyrëPantone Card, Personalizoni modelin.
Karakteristikat kundër falsifikimitFiligram, fije sigurie, fibra UV, fibër e padukshme ose e dukshme,  Etiketa holografike, etj.
KarakteristikaEko-miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshëm nga uji,  etj të kërkesës suaj.
 Paketa DeatiRoll / fletë, paketim standarde fluting kuti, mbyllje tkurrje, paletë
Karakteristikat teknike500 fletë për një ream dhe çdo rreze është e mbështjellë me letër artizanale me lagështi. Pastaj ne picked 10-20 copa copa me kompensatë.
Nëse është roll, ajo do të mbështjellë me letër artizanale pastaj të paketuara nga kompensatë.
AplikacionAi përdoret kryesisht në zyrat qeveritare, certifikatat, llotarinë, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin e famshëm të markës dhe veshje, mjekësi, kozmetikë, duhan, çaj, verë, industrinë botuese, dhe kështu me radhë. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e përparuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.
Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera të veçanta të marrjes së letrave (si letra e fijeve të sigurisë, letër fibër, etj.) Siç kërkohet për të prodhuar letër të caktuar të veçantë.
VërejtjeÇmimet varen nga detajet e produktit, ju lutemi jepni informacion të detajuar, të tilla si materiali, trashësia, madhësia, ngjyra e shtypjes, sasia.

Fq

1. Si duhet të paguaj për blerjen time?
Ne pranojmë metodat e mëposhtme të pagesës: Karta e Cridet; Moneybooker; Transferte bankare; Western Union, etj.
2. A ka ndonjë numër ndjekjeje për artikullin tim?
Po, ne anije çdo rend me numrin e tyre të përcjelljes, dhe ju mund të shikoni staus dërgesë në faqen përkatëse.
3. A ka ky produkt vjen me paketën e shitjes me pakicë?
Ne kemi deklaruar detajet e paketimit për përshkrimin e çdo produkti, ju lutem kontrolloni atë, faleminderit!

Përparësitë

1.Applicle për paketa të ndryshme të markave, certifikatave dhe nacioneve ID.
2. Karakteristikat e sigurisë, duke përfshirë karakteristikat e hapura, të fshehta dhe mjeko-ligjore.
3.Shiny dhe estetike optike label optike etiketë.
4.Help Verifikoni origjinalitetin e produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd është një kompani e menaxhimit gjithëpërfshirës, ​​një ndërmarrje të teknologjisë së lartë të angazhuar në promovimin e teknologjisë anti-falsifikim, dizajn, marrjen e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit anti-falsifikues. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve të teknologjisë së lartë anti-falsifikuese për konsumatorët sipas industrive të ndryshme, produkteve të ndryshme, të kombinuara me tregun dhe nevojat e konsumatorëve. Është përdorur mirë në shumë industri të tilla si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhan dhe alkool, veshje, botuese, elektronikë, pajisje elektrike, ushqim, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate të përditshme, makineri dhe kështu me radhë. Kompania ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. Bazuar në planifikimin para shtypit, dizajnin dhe pllakën, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet pas përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë anti-falsifikuese, dhe sistemet e menaxhimit të rreptë dhe efektivë, ne u ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, efikasitet të lartë , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip