Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

Customized logo stickers

Ju jeni në vendin e duhur për të Customized logo stickers.Tani e dini që, çfarëdo që të kërkoni, sigurisht që do ta gjeni Genuine Hologram.ne garantojmë se është këtu në Genuine Hologram.
Me potencialin e saj të zhvillimit, produkti ka një gamë të gjerë aplikacionesh..
Ne synojmë të sigurojmë cilësinë më të lartë Customized logo stickers.për klientët tanë afatgjatë dhe ne do të bashkëpunojmë në mënyrë aktive me klientët tanë për të ofruar zgjidhje efektive dhe përfitime të kostos.
 • Cilësi të lartë Hologram Sticker Customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd
  Cilësi të lartë Hologram Sticker Customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd
  Genuine hologram me cilësi të lartë cilësi të lartë hologram sticker customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou vërtetë hologram Teknologjia Co, Ltd, Shiny dhe estetike optike Hologram Label design.
 • Licenca e shoferit Sticker transparente hologrami për kartën e identitetit
  Licenca e shoferit Sticker transparente hologrami për kartën e identitetit
  Mbulesa e transparente hologram është projektuar posaçërisht për të Madhësia standarde e kredencialeve PVC, të tilla si certifikata personale, ID-të e ngjarjeve të trafikut dhe ID-të e stafit për mbrojtjen e sigurisë. TAi PVC Security Security Film para-vdesin prerë dhe rreshtuar në filmin e lirimit, përdorni kartën e identitetit PVC Hologram Laminator për të pozicionuar ngrohjen e hologramit të sigurisë mbi sipërfaqen e kartës së shtypur PVC.
 • Teknologjia e re për shtypjen e pambukut të sigurisë dhe liri A4 me ngjyrë me ngjyrë anti-falsifikim
  Teknologjia e re për shtypjen e pambukut të sigurisë dhe liri A4 me ngjyrë me ngjyrë anti-falsifikim
  Teknologjia e re e pambukut të sigurisë dhe liri A4 Color Color Color anti-falsifikimit të bojës, duke përdorur parimin e thyerjes së dritës për të paraqitur ngjyra të ndryshme të figurësDokumenti i Sigurisë i përdorur kryesisht në zyrat e qeverisë, certifikatat, llotari, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin e famshëm të markës dhe veshjet, mjekësinë, kozmetikë, duhan, çaj, verë, industrinë botuese dhe kështu me radhë. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e përparuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera të veçanta të marrjes së letrave (si letra e fijeve të sigurisë, letër fibër, etj.) Siç kërkohet për të prodhuar letër të caktuar të veçantë.
 • UV Mbrojtja e papërshkueshme nga uji markë markë logo të shtypura me porosi vinyl vinyl stickers
  UV Mbrojtja e papërshkueshme nga uji markë markë logo të shtypura me porosi vinyl vinyl stickers
  UV Mbrojtja e papërshkueshme nga uji markë markë logo të shtypura me porosi vinyl vinyl stickersSticker hologram mund të përdoret për markën komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Dizajni i personalizuar i hologramit mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.
 • Me shumicë 120g General Certifikata bosh Certifikata me UV Printime Bojë Watermark / fibrave me çmim të mirë - hologrami i vërtetë
  Me shumicë 120g General Certifikata bosh Certifikata me UV Printime Bojë Watermark / fibrave me çmim të mirë - hologrami i vërtetë
  Hologram i vërtetë Hologram më i mirë MTU Generator Set Fabrika, ndihmoni në verifikimin e origjinalitetit të produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.Genuine Hologram me shumicë 120g General Blank Certifikata Letër me bojë UV Printimi i bojës / fibrave me çmim të mirë - hologrami i vërtetë, karakteristika me shumë siguri, duke përfshirë karakteristika të hapura, të fshehta dhe të forenzikës.
 • Profesional Digital Printime Digital Sticker Printime Label Roll Label Stickers Round / Anti-Falsifikimit Hologram Sticker Prodhuesit
  Profesional Digital Printime Digital Sticker Printime Label Roll Label Stickers Round / Anti-Falsifikimit Hologram Sticker Prodhuesit
  Genuine Hologram Professional Digital Printime Digital Sticker Shtypi Label Label Roll Stickers Round / Anti-Falsifikimit Hologram Sticker Prodhuesit, Karakteristikat Multi-Security, duke përfshirë Overt, Kategoritë e fshehta dhe Ligjore.
 • I papërshkueshëm nga uji 85g 75% pambuk 25% Linen A4 letër e ngulitur e threadit, linja e mesëm embedded strip pëlhurë pambuku
  I papërshkueshëm nga uji 85g 75% pambuk 25% Linen A4 letër e ngulitur e threadit, linja e mesëm embedded strip pëlhurë pambuku
  Pambuku është një letër me forcë të lartë të bërë nga lëvorja e manit dhe lëvorja e manit.Ngjyra e letrës është e bardhë, fibra nuk ka nyjë, organizata është e ngushtë, firma e butë, dendësia është e vështirë dhe rezistente ndaj fërkimit, cilësi është e mirë dhe e butë, ka rezistencë jashtëzakonisht. Cilësia e bojës së letrës, performanca e bojës është e mirë, bojë e bojës.Dokumenti i pastër i pambukut të zakonshëm, i karakterizuar nga jeta e gjatë e raftit, e çuditshme, në përputhje me kërkesat e printimit të klasike të rëndësishme.
 • Dustom Holographic i papërshkueshëm nga uji tpu plastike film dekorative film mbrojtës
  Dustom Holographic i papërshkueshëm nga uji tpu plastike film dekorative film mbrojtës
  Hologram filma dekorative mund të përdoren për markë komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Filmat dekorativë të hologramit me porosi mund të mbrojnë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.
 • Best A4 Bond Hemp letër sigurimit Përdorimi 70/80 GSM 75% pambuk 25% Linen materiale Kompania - hologram i vërtetë
  Best A4 Bond Hemp letër sigurimit Përdorimi 70/80 GSM 75% pambuk 25% Linen materiale Kompania - hologram i vërtetë
  Hologram i vërtetë më i mirë A4 Bond Hemp letër sigurimi 70/80 GSM 75% pambuk 25% Kompania e materialeve prej liri - hologrami i vërtetë, i zbatueshëm për paketa të ndryshme të markave, certifikatave dhe nacioneve ID.Dokumenti i Sigurisë i përdorur kryesisht në zyrat e qeverisë, certifikatat, llotari, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin e famshëm të markës dhe veshjet, mjekësinë, kozmetikë, duhan, çaj, verë, industrinë botuese dhe kështu me radhë. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e përparuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera të veçanta të marrjes së letrave (si letra e fijeve të sigurisë, letër fibër, etj.) Siç kërkohet për të prodhuar letër të caktuar të veçantë.
 • Materiali me shumicë manar Transparent Hologram Mbulesë Sticker Film për kartat PVC me çmim të mirë - hologram i vërtetë
  Materiali me shumicë manar Transparent Hologram Mbulesë Sticker Film për kartat PVC me çmim të mirë - hologram i vërtetë
  Genuine Hologram Me shumicë Materiale Pet Material Transparent Mbulesa Sticker Film për kartat PVC me çmim të mirë - hologrami i vërtetë, tiparet me shumë siguri, duke përfshirë karakteristikat e hapura, të fshehta dhe mjeko-ligjore.
 • Dokumenti i Sigurisë Watermark A4 Paper Kraft Roll
  Dokumenti i Sigurisë Watermark A4 Paper Kraft Roll
  Dokumenti i Sigurisë Watermark A4 Paper Kraft RollDokumenti i Sigurisë i përdorur kryesisht në zyrat e qeverisë, certifikatat, llotari, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin e famshëm të markës dhe veshjet, mjekësinë, kozmetikë, duhan, çaj, verë, industrinë botuese dhe kështu me radhë. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e përparuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera të veçanta të marrjes së letrave (si letra e fijeve të sigurisë, letër fibër, etj.) Siç kërkohet për të prodhuar letër të caktuar të veçantë.
 • Prodhuesit e letrës së sigurisë profesionale-hologram të vërtetë
  Prodhuesit e letrës së sigurisë profesionale-hologram të vërtetë
  Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd është një kompani e menaxhimit gjithëpërfshirës,Një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e angazhuar në promovimin e teknologjisë anti-falsifikuese, dizajnin, marrjen e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit anti-falsifikues.Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve të teknologjisë së lartë anti-falsifikim për konsumatorët sipas industrive të ndryshme, produkteve të ndryshme,kombinuar me tregun dhe nevojat e konsumatorëve.Është përdorur mirë në shumë industri të tilla si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhan dhe alkool, veshje, botim,Elektronikë, pajisje elektrike, ushqim, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate të përditshme, makineri dhe kështu me radhë.Kompania ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit,dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese.Bazuar në planifikimin para shtypit, projektimin dhe pllakën, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet pas përpunimit,Materialet efektive dhe me cilësi të lartë anti-falsifikuese, dhe sistemet e menaxhimit të rreptë dhe efektivë, ne u ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë,Efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë.Produktet tona kanë performancë të avancuar dhe të besueshme anti-falsifikim, cilësi të shkëlqyera dhe të qëndrueshme të përdorimit dhe sistem të përsosur pas shitjes, të orientuar drejt tregut, të bazuar në konsumatorë, t'i përmbahen operacioneve të qëndrueshme, të ndjekë zhvillimin e qëndrueshëm dhe t'u ofrojë klientëve tanë shërbim të përsosur dhe të zhytur në mendime.Për lehtësinë e klientëve tanë, kompania jonë prodhon të gjitha llojet e materialeve anti-falsifikim dhe pajisje testimi si një agjent.Me avantazhet e cilësisë absolute të lartë dhe çmim të ulët, ne mirëpresim ngrohtësisht konsultimin dhe negocimin tuaj.Produktet kryesore anti-falsifikuese: Dizajn anti-falsifikim, letër anti-falsifikim, bojë anti-falsifikim, etiketë hologram, mbulesë hologram, certifikatë të sigurisë, biletë, tag,dhe pajisjet anti-falsifikuese të testimit.
NA KONTAKTONI

Me avantazhet e cilësisë absolute të lartë dhe çmim të ulët, ne mirëpresim ngrohtësisht konsultimin dhe negocimin tuaj.