Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

Stickers përshtatur

Ju jeni në vendin e duhur për të Stickers përshtatur.Tani e dini që, çfarëdo që të kërkoni, sigurisht që do ta gjeni Genuine Hologram.ne garantojmë se është këtu në Genuine Hologram.
Cilësia e produktit ka përballuar testin e kohës..
Ne synojmë të sigurojmë cilësinë më të lartë Stickers përshtatur.për klientët tanë afatgjatë dhe ne do të bashkëpunojmë në mënyrë aktive me klientët tanë për të ofruar zgjidhje efektive dhe përfitime të kostos.
 • Cilësi të lartë Hologram Sticker Customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd
  Cilësi të lartë Hologram Sticker Customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd
  Genuine hologram me cilësi të lartë cilësi të lartë hologram sticker customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou vërtetë hologram Teknologjia Co, Ltd, Shiny dhe estetike optike Hologram Label design.
 • Customized Hologram Sticker Prodhuesit nga Kina
  Customized Hologram Sticker Prodhuesit nga Kina
  Sticker hologram mund të përdoret për markën komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Dizajni i personalizuar i hologramit mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.
 • 2. Si të përdorni dhe të zgjidhni teknologjinë e duhur anti-falsifikuese
  2. Si të përdorni dhe të zgjidhni teknologjinë e duhur anti-falsifikuese
  Zgjidhni teknologjinë përkatëse anti-falsifikuese sipas kërkesave
 • Intro në sticker holografike roll përshtatur me shkëlqim të papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji Vetë ngjitëse Hologram etiketë farmaceutike
  Intro në sticker holografike roll përshtatur me shkëlqim të papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji Vetë ngjitëse Hologram etiketë farmaceutike
  Sticker hologram mund të përdoret për markën komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Dizajni i personalizuar i hologramit mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.
 • Dokumenti i sigurisë 40 GSM pambuku pambuku letre të bërë në Kinë
  Dokumenti i sigurisë 40 GSM pambuku pambuku letre të bërë në Kinë
  Përdorimi industrial: anti-falsifikim Letër shtypi Lloji: letër specialitetiVeshje: Printimi i komplikueshëm i veshur: Printimi me lazerTipar: Materiali i veshjes kundër ndryshkut: dylliSide Veshje: Materiali i dyfishtë i pulpës: pulpë druriStyle Pulp: Virgin Pulping Lloji: kimike-mekanike pulpëVendi i origjinës: Jiangsu, Emri i markës së Kinës: GenuineNumri i modelit: N / m Urdhri me porosi: PranoMadhësia: Tjetër, Customes'Requirements Përdorimi: Zyrat e qeverisë, certifikatat, llotari, kontratë e pasurive të patundshmeNgjyra: Ngjyra e verdhë dhe me porosi, rregulloje modelin e modelit: pranoni logon e personalizuarPesha: Pesha e personalizuar GSM: 40 ~ 200GSMMateriali: 100% emri i produktit të pulpës së drurit: letër ambalazhi i shtypurPaketimi: Paketimi Carton MOQ: 5 ton
 • A4 Bond Hemp Dokumenti i sigurisë Përdorni 70/80 GSM 75% pambuk 25% Linen Material
  A4 Bond Hemp Dokumenti i sigurisë Përdorni 70/80 GSM 75% pambuk 25% Linen Material
  A4 Bond Hemp Dokumenti i sigurisë Përdorni 70/80 GSM 75% pambuk 25% Linen MaterialDokumenti i Sigurisë i përdorur kryesisht në zyrat e qeverisë, certifikatat, llotari, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin e famshëm të markës dhe veshjet, mjekësinë, kozmetikë, duhan, çaj, verë, industrinë botuese dhe kështu me radhë. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e përparuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera të veçanta të marrjes së letrave (si letra e fijeve të sigurisë, letër fibër, etj.) Siç kërkohet për të prodhuar letër të caktuar të veçantë.
 • Etiketa transparente e paketimit të argjendtë transparent nga prodhuesi më i mirë në Kinë
  Etiketa transparente e paketimit të argjendtë transparent nga prodhuesi më i mirë në Kinë
  Etiketa transparente e paketimit të argjendtë transparente nga prodhuesi më i mirë në KinëSticker hologram mund të përdoret për markën komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Dizajni i personalizuar i hologramit mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.
 • Prodhuesit e personalizuar të letrës së sigurisë nga Kina
  Prodhuesit e personalizuar të letrës së sigurisë nga Kina
  Letër sigurimiHologrami i vërtetë i personalizuar prodhuesit e letrës së sigurisë nga Kina, ndihmojnë në verifikimin e origjinalitetit të produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e përparuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera të veçanta të marrjes së letrave (si letra e fijeve të sigurisë, letër fibër, etj.) Siç kërkohet për të prodhuar letër të caktuar të veçantë.
 • Cilësi të lartë Vinyl Sticker Vinyl Holografike Sticker Decorative Custom Custom Printed Laser Die Cut Sticker
  Cilësi të lartë Vinyl Sticker Vinyl Holografike Sticker Decorative Custom Custom Printed Laser Die Cut Sticker
  Cilësi të lartë Vinyl Sticker Vinyl Holografike Sticker Decorative Custom Custom Printed Laser Die Cut StickerSticker hologram mund të përdoret për markën komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Dizajni i personalizuar i hologramit mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.
 • Dustom Holographic i papërshkueshëm nga uji tpu plastike film dekorative film mbrojtës
  Dustom Holographic i papërshkueshëm nga uji tpu plastike film dekorative film mbrojtës
  Hologram filma dekorative mund të përdoren për markë komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Filmat dekorativë të hologramit me porosi mund të mbrojnë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.
 • Dokumenti i Sigurisë Watermark A4 Paper Kraft Roll
  Dokumenti i Sigurisë Watermark A4 Paper Kraft Roll
  Dokumenti i Sigurisë Watermark A4 Paper Kraft RollDokumenti i Sigurisë i përdorur kryesisht në zyrat e qeverisë, certifikatat, llotari, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin e famshëm të markës dhe veshjet, mjekësinë, kozmetikë, duhan, çaj, verë, industrinë botuese dhe kështu me radhë. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e përparuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera të veçanta të marrjes së letrave (si letra e fijeve të sigurisë, letër fibër, etj.) Siç kërkohet për të prodhuar letër të caktuar të veçantë.
 • OEM ID Laminating Pouches për mbrojtjen e kartës së letrës Dizajn i lirë-hologram i vërtetë
  OEM ID Laminating Pouches për mbrojtjen e kartës së letrës Dizajn i lirë-hologram i vërtetë
  OEM ID Laminating Pouches për mbrojtjen e kartës së letrës Dizajn i lirë-hologram i vërtetëSticker hologram mund të përdoret për markën komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Dizajni i personalizuar i hologramit mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.
NA KONTAKTONI

Me avantazhet e cilësisë absolute të lartë dhe çmim të ulët, ne mirëpresim ngrohtësisht konsultimin dhe negocimin tuaj.