Ne u ofrojmë klientëve tanë shërbim me një ndalesë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, të shpejtë dhe të përshtatshëm të ngjitësve hologramë, mbulesës holografike dhe letrës së sigurisë.
may@hologrampackage.com

Bojë speciale OVI për veshjen me spërkatje të produkteve të makinave dhe 3C

Dërgoni kërkesë tani

Lloji: Bojë me bazë tretës  

Lloji i printimit: Printim me ekran  

Vendi i origjinës:   Kinë     

Emri i markës: origjinale   

Emri i produktit:  Bojë e ndryshueshme optike  

Ngjyrat:  E gjelbër në Blu  

Karakteri:  Shkëlqim i lartë  

Detajet e paketimit:  1 kg / kallaj, 12 kg / kuti kartoni  

Koha e dërgimit:  brenda 3 ditëve të punës pas pagesës  

Veçori:  I kujdesshem ndaj mjedisit  

Lloji i bojës:  Bojë e bazuar në tretës  

Afati i vlefshmërisë:  1 vjet  

Certifikata:  EN71,RoHS,7P,ASTM  

Aplikacion:  shtypjen   


Dërgoni kërkesë tani

Bojë e ndryshueshme optike

1. Udhëzim: Do të ndryshojë ngjyrën kur shikohet në kënde të ndryshme,  në një përpjekje për të frenuar falsifikuesit, të përdorur në shumë kartëmonedha kryesore moderne.

2. Mënyra e printimit: vetëm printimi me ekran është i pranueshëm

3. Metoda e thatë: natyra e thatë (e thatë në ajër)

4. Kërkohet rrjetë ekrani: 100-150 rrjetë është më e mirë

5. ngjyrat për opsionet: jeshile në vjollcë, vjollcë në jeshile, vjollcë e kuqe në jeshile, jeshile në blu, ari në jeshile...


Dërgoni kërkesën tuaj

telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
Shtoni një koment
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj