Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

Cilësi me cilësi të lartë Hologram Mbulat e filmit PVC Karta e ngrohjes Lamination / Lamination ftohtë Me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd

Vendi i origjinës: Kina

Emri i markës: Genuine

Numri i modelit: G-ZK001

Materiali: PET

Certifikimi: ISO9001

Madhësia: 84 * 52mm

Mbarimi i sipërfaqes: Labinimi me shkëlqim

Aplikimi: Llojet e ID-së të stafit, ID e ngjarjes së trafikut, etj

Lloji: ngjitës ngjitës

MOQ: 1000

Fjalë kyçe: Hologram Overlay Film

Ngjyra: e qartë& Ylber

Formati i artit: CDR, PSD, AI, PDF, etjDërgoni kërkesë tani

Genuine Hologram me cilësi të lartë Hologram Mbulesa film PVC PLAMINATION ngrohjes / Lamination Ftohtë Me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd, të bëjë markave dhe produkteve më të vështirë për të falsifikuar.


Hologram me porosi mbulon filmin PVC logination ngrohjes / petëzim të ftohtë.


.

Fq

1. A ka ndonjë numër ndjekjeje për artikullin tim?
Po, ne anije çdo rend me numrin e tyre të përcjelljes, dhe ju mund të shikoni staus dërgesë në faqen përkatëse.
2. Unë kam një wesite lokale me pakicë, si mund të bëj nëse dua të shes produktin tuaj?
Ju mund të përdorni informacionin e prodhimit dhe fotot në dyqan tonë, pls na kontaktoni dhe unë do të dërgoj fotot e produktit pa ujëra. Faleminderit.
3. Si duhet të paguaj për blerjen time?
Ne pranojmë metodat e mëposhtme të pagesës: Karta e Cridet; Moneybooker; Transferte bankare; Western Union, etj.

Përparësitë

1.Applicle për paketa të ndryshme të markave, certifikatave dhe nacioneve ID.
2.Help Verifikoni origjinalitetin e produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.
3.Shiny dhe estetike optike label optike etiketë.
4. Karakteristikat e sigurisë, duke përfshirë karakteristikat e hapura, të fshehta dhe mjeko-ligjore.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd është një kompani e menaxhimit gjithëpërfshirës, ​​një ndërmarrje të teknologjisë së lartë të angazhuar në promovimin e teknologjisë anti-falsifikim, dizajn, marrjen e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit anti-falsifikues. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve të teknologjisë së lartë anti-falsifikuese për konsumatorët sipas industrive të ndryshme, produkteve të ndryshme, të kombinuara me tregun dhe nevojat e konsumatorëve. Është përdorur mirë në shumë industri të tilla si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhan dhe alkool, veshje, botuese, elektronikë, pajisje elektrike, ushqim, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate të përditshme, makineri dhe kështu me radhë. Kompania ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. Bazuar në planifikimin para shtypit, dizajnin dhe pllakën, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet pas përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë anti-falsifikuese, dhe sistemet e menaxhimit të rreptë dhe efektivë, ne u ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, efikasitet të lartë , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.


telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip