Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

Intro në sticker holografike roll përshtatur me shkëlqim të papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji Vetë ngjitëse Hologram etiketë farmaceutike

Material
Manar
Tip
Ngjitës vetë-ngjitës
Porosi me porosi
Pranoj
Emri i markës
I sinqertë
Ngjyrë
Argjendi i metalizuar
Elementet e sigurisë
3D, flip-flop, tekst mikro& Tekst i fshehur
Tipar
Anti-falsifikim
Përdorim
Të gjithë industrinë
Formë
Drejtkëndor


Dërgoni kërkesë tani

Sticker hologram mund të përdoret për markën komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Dizajni i personalizuar i hologramit mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.Produkti në mënyrë efektive zvogëlon fuqinë punëtore sepse nuk ka nevojë për shumë punëtorë për të vepruar ose mbikëqyrur. Kjo më në fund ndihmon në uljen e kostove të punës.

Fq

1. Si duhet të paguaj për blerjen time?
Ne pranojmë metodat e mëposhtme të pagesës: Karta e Cridet; Moneybooker; Transferte bankare; Western Union, etj.
2.Nëse klienti im blej artikullin tuaj në dyqanin tim lokal, si mund t'i dërgoj mallrat atyre?
Ne mund të dërgojmë artikullin tek klienti juaj direkt. Vetëm duke shkruar adresën tuaj të klientëve në porosinë tuaj.
3. Unë kam një wesite lokale me pakicë, si mund të bëj nëse unë dua të shitur produktin tuaj?
Ju mund të përdorni informacionin e prodhimit dhe fotot në dyqan tonë, pls na kontaktoni dhe unë do të dërgoj fotot e produktit pa ujëra. Faleminderit.

Përparësitë

1.Applicle për paketa të ndryshme të markave, certifikatave dhe nacioneve ID.
2.Help Verifikoni origjinalitetin e produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.
3.OEM& ODM është e pranueshme, të tilla si madhësive, ngjyrave, formave, logos etj.
4.Shiny dhe estetike optike e etiketës optike e etiketës.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd është një kompani e menaxhimit gjithëpërfshirës, ​​një ndërmarrje të teknologjisë së lartë të angazhuar në promovimin e teknologjisë anti-falsifikim, dizajn, marrjen e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit anti-falsifikues. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve të teknologjisë së lartë anti-falsifikuese për konsumatorët sipas industrive të ndryshme, produkteve të ndryshme, të kombinuara me tregun dhe nevojat e konsumatorëve. Është përdorur mirë në shumë industri të tilla si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhan dhe alkool, veshje, botuese, elektronikë, pajisje elektrike, ushqim, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate të përditshme, makineri dhe kështu me radhë. Kompania ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. Bazuar në planifikimin para shtypit, dizajnin dhe pllakën, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet pas përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë anti-falsifikuese, dhe sistemet e menaxhimit të rreptë dhe efektivë, ne u ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, efikasitet të lartë , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.


telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip