Ne u ofrojmë klientëve tanë shërbim me një ndalesë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, të shpejtë dhe të përshtatshëm të ngjitësve hologramë, mbulesës holografike dhe letrës së sigurisë.
may@hologrampackage.com

Cilësi e lartë Ngjitëse me hologram me cilësi të lartë Ngjitëse me logo dekorative të personalizuara me etiketë me paketim privat Shitje me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Technology Co., Ltd.

Dërgoni kërkesë tani
Materiali
PET
Lloji
Ngjitëse vetëngjitëse
Porosi me porosi
Pranoje
Emri i markës
GJINË
Ngjyrë
Argjend i metalizuar
Elementet e sigurisë
3D, Flip-flop, Mikro Tekst& Tekst i fshehur
Veçori
Kundër falsifikimit
Përdorimi
E gjithë industria
Forma
Drejtkëndëshe
Dërgoni kërkesë tani

Hologram origjinal me cilësi të lartë Ngjitëse holograme me cilësi të lartë ngjitëse dekorative me logo të personalizuara me etiketë me paketim privat Shitje me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Technology Co., Ltd., Dizajn me shkëlqim dhe estetik etiketë hologrami optik.
Dërgoni kërkesën tuaj
Produkti funksionon në mënyrë të qëndrueshme dhe të besueshme. Nuk është i prirur ndaj efekteve të rritjeve të papritura, të nxitura nga ndjeshmëria, boshllëqeve, ndërprerjeve dhe ndryshimeve të tensionit.
                                                                  
FAQ

1.Si mund të paguaj për blerjen time?
ne pranojmë mënyrat e mëposhtme të pagesës: Cridet Card; Moneybooker; Transferte bankare; Western Union, ETJ.
2.A ka ndonjë numër gjurmues për artikullin tim?
Po, ne dërgojmë çdo porosi me numrin e tyre të përcjelljes dhe ju mund ta shikoni statusin e dërgesës në faqen përkatëse të internetit.
3.A vjen ky produkt me paketim me pakicë?
Ne kemi deklaruar detajet e paketimit në përshkrimin e secilit produkt, ju lutemi kontrolloni atë, faleminderit!

Përparësitë

1. E aplikueshme për paketa të ndryshme të markave, certifikata dhe ID të kombeve.
2. Tipare me shumë siguri, duke përfshirë tipare të dukshme, të fshehta dhe mjeko-ligjore.
3. Dizajni i etiketës me hologram optik me shkëlqim dhe estetik.
4.Ndihmoni në verifikimin e origjinalitetit të produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Technology Co., Ltd. është një kompani gjithëpërfshirëse menaxhimi, një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e angazhuar në promovimin e teknologjisë kundër falsifikimit, dizajnimin, prodhimin e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit kundër falsifikimit. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një sërë produktesh të teknologjisë së lartë kundër falsifikimit për klientët sipas industrive të ndryshme, produkte të ndryshme, të kombinuara me nevojat e tregut dhe të klientëve. Përdoret mirë në shumë industri si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhani dhe alkooli, veshmbathja, botimet, elektronika, pajisjet elektrike, ushqimi, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate ditore, makineri etj. Kompania ka dizajnues profesionistë kundër falsifikimit dhe softuer dizajni, aftësi të forta inovative dhe mund t'u ofrojë klientëve dizajn profesional të modeleve kundër falsifikimit dhe zgjidhje të përgjithshme kundër falsifikimit. Bazuar në planifikimin para shtypjes, projektimin dhe prodhimin e pllakave, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet e pas-përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë kundër falsifikimit dhe sistemet strikte dhe efektive të menaxhimit, ne u ofrojmë klientëve tanë cilësi të lartë dhe efikasitet të lartë. , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.
telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
Shtoni një koment
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Shqip
bahasa Indonesia
русский
한국어
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj