Ne u ofrojmë klientëve tanë shërbim me një ndalesë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, të shpejtë dhe të përshtatshëm të ngjitësve hologramë, mbulesës holografike dhe letrës së sigurisë.
may@hologrampackage.com

Ngjitëse të rrumbullakëta me etiketa të rrumbullakëta për printim dixhital më të mirë me porosi - Çmimi i fabrikës së ngjitëseve me hologramë kundër falsifikimit - Hologram origjinal

Dërgoni kërkesë tani
Materiali
PET
Lloji
Ngjitëse vetëngjitëse
Porosi me porosi
Pranoje
Emri i markës
GJINË
Ngjyrë
Argjend i metalizuar
Elementet e sigurisë
3D, Flip-flop, Mikro Tekst& Tekst i fshehur
Veçori
Kundër falsifikimit
Përdorimi
E gjithë industria
Forma
DrejtkëndësheDërgoni kërkesë tani

Hologrami origjinal Etiketa e printimit të ngjitëseve me printim dixhital më të mirë me porosi Ngjitëse të rrumbullakëta me etiketa Roll/Çmimi i fabrikës së ngjitëseve hologramë kundër falsifikimit - Hologram origjinal, i zbatueshëm për paketa të ndryshme markash, certifikata dhe identifikues të kombeve.Dërgoni kërkesën tuaj
Ngjitëse të personalizuara për printim dixhital, printim të etiketës së ngjitëses, etiketë me rrotulla, ngjitëse të rrumbullakëta të etiketës/Ngjitëse hologrami kundër falsifikimit
bg

Ngjitëse me hologram mund të përdoret për markë komerciale& siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-fake dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrës e bën atë të duket e mahnitshme. Ngjitëse me hologram me porosi dizajni mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon, numrin serial, kodin QR për gjurmimin dhe gjurmimin. 


Materiali:
PET miqësore me mjedisin
Trashësia:
Zakonisht 30 mikron
Madhësia, ngjyra, forma:
Personalizoje
Karakteristika e sigurisë optike:
Funksioni 2D/3D, Flip-Flip, Guilloche, Micro Text etj. Funksioni Anti Fake kombinohet me pamjen estetike optike
 
Opsione të tjera:
Bosh / huall mjalti, një përdorim
Kodi QR, numri serial, barkodi
Siguria e bojës UV/HS
Formulari i Furnizimit
Prerë në fletë ose me role
Aplikimi i Industrisë
Artikuj paketimi, artikuj mbrojtës të markës, dokumente/certifikatë të ndjeshme, ngjitëse sigurie automjeti, pjesë këmbimi auto& ngjarje të mëdha.      

FAQ

1.Unë jam një shitës, do të doja të blej porosi të madhe, cili është çmimi me shumicë?
Nëse dëshironi të blini sasi të mëdha , ju lutemi na dërgoni me email . Ne jemi prizë fabrikë dhe mund t'ju japim një çmim më të mirë, për më tepër, të gjitha produktet i kanë në magazinë tani. Ne mund të garantojmë dorëzim të shpejtë.
2.A vjen ky produkt me paketë me pakicë?
Ne kemi deklaruar detajet e paketimit në përshkrimin e secilit produkt, ju lutemi kontrolloni atë, faleminderit!
3.Nëse klienti im blen artikullin tuaj në dyqanin tim lokal, si mund t'i dërgoj mallrat tek ata?
Ne mund ta dërgojmë artikullin te klienti juaj direkt. Thjesht shkruani adresën e klientëve tuaj në porosinë tuaj.

Përparësitë

1.OEM& ODM është e pranueshme, të tilla si madhësitë, ngjyrat, format, logot, etj.
2. Dizajni i etiketës hologram optik me shkëlqim dhe estetik.
3. Tipare me shumë siguri, duke përfshirë tipare të dukshme, të fshehta dhe mjeko-ligjore.
4.Bëni markat dhe produktet më të vështira për t'u falsifikuar.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Technology Co., Ltd. është një kompani gjithëpërfshirëse menaxhimi, një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e angazhuar në promovimin e teknologjisë kundër falsifikimit, dizajnimin, prodhimin e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit kundër falsifikimit. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një sërë produktesh të teknologjisë së lartë kundër falsifikimit për klientët sipas industrive të ndryshme, produkte të ndryshme, të kombinuara me nevojat e tregut dhe të klientëve. Përdoret mirë në shumë industri si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhani dhe alkooli, veshmbathja, botimet, elektronika, pajisjet elektrike, ushqimi, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate ditore, makineri etj. Kompania ka dizajnues profesionistë kundër falsifikimit dhe softuer dizajni, aftësi të forta inovative dhe mund t'u ofrojë klientëve dizajn profesional të modeleve kundër falsifikimit dhe zgjidhje të përgjithshme kundër falsifikimit. Bazuar në planifikimin para shtypjes, projektimin dhe prodhimin e pllakave, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet e pas-përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë kundër falsifikimit dhe sistemet strikte dhe efektive të menaxhimit, ne u ofrojmë klientëve tanë cilësi të lartë dhe efikasitet të lartë. , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
Shtoni një koment
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj