Ne u ofrojmë klientëve tanë shërbim me një ndalesë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, të shpejtë dhe të përshtatshëm të ngjitësve hologramë, mbulesës holografike dhe letrës së sigurisë.
may@hologrampackage.com

Zyrtari i industrisë së ndërtimit me cilësi të lartë paraqet letrën e sigurisë në anti-falsifikim për certifikatë Shitje me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Technology Co., Ltd.

Dërgoni kërkesë tani

Materiali i produktit: Letër& Karton

Lloji i letrës: Letër e zbukuruar

Tipi i produktit: Fature

Përfundojë sipërfaqe: me shkëlqim

Lloji i printimit:Printim gravure

Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë

Emri i markës:E vërtetë

Numri i modelit:G-SP-01

Materiali i letrës:100% pambuk

Madhësia: A4, personalizo

Gramë:  40-300 g

Rrip sigurie: shirit sigurie të ngulitur në vijën e mesme

Trashësia:  Sipas peshës

Karakteristikat kundër falsifikimit: Filigram, fije sigurie, UV e padukshme, mikrotekst etj

Karakteristikat:  Eko-miqësore, e qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji, e papërshkueshme nga nxehtësia, etjDërgoni kërkesë tani

Hologrami origjinal i cilësisë së lartë Zyrtari i industrisë së ndërtimit paraqet letrën e sigurisë në anti-falsifikim për certifikatë Shitje me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Technology Co., Ltd., Karakteristika me shumë siguri, duke përfshirë veçori të dukshme, të fshehta dhe mjekoligjore.Dërgoni kërkesën tuaj
Zyrtari i industrisë së ndërtimit paraqet për certifikatë letrën e sigurisë kundër falsifikimit
bg

Printim i personalizuar i letrës së sigurisë

1.Përdorim i shumëfishtë, biletë/kupon/certifikatë/etj
Funksioni i sigurisë 2.UV/ujëra/enkriptimi/etj
3. Zgjedhja e letrës me porosi GSM
4.Dizajn me porosi
5.OEM pranuar

Letër ujërash me porosi


EmriLetër filigrani i personalizuar me fije sigurie për kuponin profesional kundër falsifikimit
ArtikulliLetër dhe printim me filigran me porosi
PërbërjaPulpa druri
Materiali i detajuarLetër printimi
MadhësiaA4 ose madhësia e personalizuar
TrashësiaSipas peshës
NgjyrëKarta Pantone, Personalizo modelin.
Karakteristikat kundër falsifikimitFiligram, fije sigurie, fije UV, fije e padukshme ose e dukshme,  Etiketa holografike, etj.
KarakteristikatEko-miqësore, e qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji,  etj të kërkesës suaj.
 Deatial i paketësRoll/Fletë, Paketim standard i kutisë me fluting, mbështjellje me tkurrje, paletë
Karakteristikat teknike500 fletë për një rrathë dhe secila fletë mbështillet me letër artizanale rezistente ndaj lagështirës. Pastaj paketuam 10-20 copa me kompensatë.
Nëse është rrotull, do të mbështillet me letër artizanale dhe më pas do të paketohet me kompensatë.
AplikacionPërdoret kryesisht në zyrat qeveritare, certifikatat, llotarinë, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin dhe veshjet e markave të famshme, mjekësinë, kozmetikën, duhanin, çajin, verën, industrinë botuese etj. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e avancuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.
Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera speciale të prodhimit të letrës (si p.sh. letra me fije sigurie, letër fibër, etj.) sipas nevojës për të prodhuar letër speciale të specifikuar.
VërejtjeÇmimet varen nga detajet e produktit, ju lutemi jepni informacion të detajuar, si materiali, trashësia, madhësia, ngjyra e printimit, sasia.

FAQ

1.Si mund të paguaj për blerjen time?
ne pranojmë mënyrat e mëposhtme të pagesës: Cridet Card; Moneybooker; Transferte bankare; Western Union, ETJ.
2.A ka ndonjë numër gjurmues për artikullin tim?
Po, ne dërgojmë çdo porosi me numrin e tyre të përcjelljes dhe ju mund ta shikoni statusin e dërgesës në faqen përkatëse të internetit.
3.A vjen ky produkt me paketim me pakicë?
Ne kemi deklaruar detajet e paketimit në përshkrimin e secilit produkt, ju lutemi kontrolloni atë, faleminderit!

Përparësitë

1. E aplikueshme për paketa të ndryshme të markave, certifikata dhe ID të kombeve.
2. Tipare me shumë siguri, duke përfshirë tipare të dukshme, të fshehta dhe mjeko-ligjore.
3. Dizajni i etiketës me hologram optik me shkëlqim dhe estetik.
4.Ndihmoni në verifikimin e origjinalitetit të produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Technology Co., Ltd. është një kompani gjithëpërfshirëse menaxhimi, një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e angazhuar në promovimin e teknologjisë kundër falsifikimit, dizajnimin, prodhimin e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit kundër falsifikimit. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një sërë produktesh të teknologjisë së lartë kundër falsifikimit për klientët sipas industrive të ndryshme, produkte të ndryshme, të kombinuara me nevojat e tregut dhe të klientëve. Përdoret mirë në shumë industri si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhani dhe alkooli, veshmbathja, botimet, elektronika, pajisjet elektrike, ushqimi, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate ditore, makineri etj. Kompania ka dizajnues profesionistë kundër falsifikimit dhe softuer dizajni, aftësi të forta inovative dhe mund t'u ofrojë klientëve dizajn profesional të modeleve kundër falsifikimit dhe zgjidhje të përgjithshme kundër falsifikimit. Bazuar në planifikimin para shtypjes, projektimin dhe prodhimin e pllakave, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet e pas-përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë kundër falsifikimit dhe sistemet strikte dhe efektive të menaxhimit, ne u ofrojmë klientëve tanë cilësi të lartë dhe efikasitet të lartë. , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
Shtoni një koment
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj