Ne u ofrojmë klientëve tanë shërbim me një ndalesë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, të shpejtë dhe të përshtatshëm të ngjitësve hologramë, mbulesës holografike dhe letrës së sigurisë.
may@hologrampackage.com

Prodhues letre me certifikatë çmimi me porosi të personalizuar origjinale/prodhues letre kundër falsifikimit nga Kina

Dërgoni kërkesë tani

Materiali i produktit: Letër& Karton

Lloji i letrës: Letër e zbukuruar

Tipi i produktit: Fature

Përfundojë sipërfaqe:  me shkëlqim

Lloji i printimit:  Printim gravure

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë

Emri i markës: E vërtetë

Numri i modelit: G-SP-01

Materiali i letrës: 100% pambuk

Madhësia:  A4, personalizo

Gramë:  40-300 g

Rrip sigurie:  Mshirit sigurie të ngulitur në linjë boshe

Trashësia:  Sipas peshës

Karakteristikat kundër falsifikimit: Filigram, fije sigurie, UV e padukshme, mikrotekst etj

Karakteristikat:  Eko-miqësore, e qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji, e papërshkueshme nga nxehtësia, etjDërgoni kërkesë tani

Hologram origjinal i personalizuar Letër me certifikatë çmimi me porosi origjinale/prodhues letre dokumentesh kundër falsifikimit Nga Kina, Ndihmoni në verifikimin e origjinalitetit të produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.

Letër sigurie përdoret kryesisht në zyrat e qeverisë, certifikatat, llotarinë, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin dhe veshjet e markave të famshme, mjekësinë, kozmetikën, duhanin, çajin, verën, industrinë botuese, etj. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e avancuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.
mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera speciale të prodhimit të letrës (të tilla si letra me fije sigurie, letra me fije, etj.) sipas nevojës për të prodhuar letër speciale të specifikuar.


Dërgoni kërkesën tuaj
Letër origjinale e certifikatës së çmimit me porosi/letër dokumenti kundër falsifikimit
bg


Printim i personalizuar i letrës së sigurisë

1.Përdorim i shumëfishtë, biletë/kupon/certifikatë/etj
Funksioni i sigurisë 2.UV/ujëra/enkriptimi/etj
3. Zgjedhja e letrës me porosi GSM
4.Dizajn me porosi
5.OEM pranuar

Letër me ujëra me porosi


EmriLetër filigrani i personalizuar me fije sigurie për kuponin profesional kundër falsifikimit
ArtikulliLetër dhe printim me filigran me porosi
PërbërjaPulpa druri
Materiali i detajuarLetër printimi
MadhësiaA4 ose madhësia e personalizuar
TrashësiaSipas peshës
NgjyrëKarta Pantone, Personalizo modelin.
Karakteristikat kundër falsifikimitFiligram, fije sigurie, fije UV, fije e padukshme ose e dukshme,  Etiketa holografike, etj.
KarakteristikatEko-miqësore, e qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji,  etj të kërkesës suaj.
 Deatial i paketësRoll/Fletë, Paketim standard i kutisë me fluting, mbështjellje me tkurrje, paletë
Karakteristikat teknike500 fletë për një rrathë dhe secila fletë mbështillet me letër artizanale rezistente ndaj lagështirës. Pastaj paketuam 10-20 copa me kompensatë.
Nëse është rrotull, do të mbështillet me letër artizanale dhe më pas do të paketohet me kompensatë.
AplikacionPërdoret kryesisht në zyrat qeveritare, certifikatat, llotarinë, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin dhe veshjet e markave të famshme, mjekësinë, kozmetikën, duhanin, çajin, verën, industrinë botuese etj. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e avancuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.
Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera speciale të prodhimit të letrës (si p.sh. letra me fije sigurie, letër fibër, etj.) sipas nevojës për të prodhuar letër speciale të specifikuar.
VërejtjeÇmimet varen nga detajet e produktit, ju lutemi jepni informacion të detajuar, si materiali, trashësia, madhësia, ngjyra e printimit, sasia.

   

                          

                          
FAQ

1.A vjen ky produkt me paketë me pakicë?
Ne kemi deklaruar detajet e paketimit në përshkrimin e secilit produkt, ju lutemi kontrolloni atë, faleminderit!
2.Unë jam një shitës, do të doja të blej porosi të madhe, cili është çmimi me shumicë?
Nëse dëshironi të blini sasi të mëdha , ju lutemi na dërgoni me email . Ne jemi prizë fabrikë dhe mund t'ju japim një çmim më të mirë, për më tepër, të gjitha produktet i kanë në magazinë tani. Ne mund të garantojmë dorëzim të shpejtë.
3.Si mund të paguaj për blerjen time?
ne pranojmë mënyrat e mëposhtme të pagesës: Cridet Card; Moneybooker; Transferte bankare; Western Union, ETJ.

Përparësitë

1. Dizajni i etiketës hologram optik me shkëlqim dhe estetik.
2.Bëni markat dhe produktet më të vështira për t'u falsifikuar.
3.Ndihmoni në verifikimin e origjinalitetit të produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.
4. Tipare me shumë siguri, duke përfshirë tipare të dukshme, të fshehta dhe mjeko-ligjore.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Technology Co., Ltd. është një kompani gjithëpërfshirëse menaxhimi, një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e angazhuar në promovimin e teknologjisë kundër falsifikimit, dizajnimin, prodhimin e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit kundër falsifikimit. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një sërë produktesh të teknologjisë së lartë kundër falsifikimit për klientët sipas industrive të ndryshme, produkte të ndryshme, të kombinuara me nevojat e tregut dhe të klientëve. Përdoret mirë në shumë industri si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhani dhe alkooli, veshmbathja, botimet, elektronika, pajisjet elektrike, ushqimi, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate ditore, makineri etj. Kompania ka dizajnues profesionistë kundër falsifikimit dhe softuer dizajni, aftësi të forta inovative dhe mund t'u ofrojë klientëve dizajn profesional të modeleve kundër falsifikimit dhe zgjidhje të përgjithshme kundër falsifikimit. Bazuar në planifikimin para shtypjes, projektimin dhe prodhimin e pllakave, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet e pas-përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë kundër falsifikimit dhe sistemet strikte dhe efektive të menaxhimit, ne u ofrojmë klientëve tanë cilësi të lartë dhe efikasitet të lartë. , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
Shtoni një koment
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj