Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

Licenca e shoferit Sticker transparente hologrami për kartën e identitetit

Vendi i origjinës: Kina

Emri i markës: Genuine

Numri i modelit: G-ZK001

Materiali: PET

Certifikimi: ISO9001

Madhësia: 84 * 52mm

Mbarimi i sipërfaqes: Labinimi me shkëlqim

Aplikimi: Llojet e ID-së të stafit, ID e ngjarjes së trafikut, etj

Lloji: ngjitës ngjitës

MOQ: 1000

Fjalë kyçe: Hologram Overlay Film

Ngjyra: e qartë& Ylber

Formati i artit: CDR, PSD, AI, PDF, etj
Dërgoni kërkesë tani

Mbulesa e transparente hologram është projektuar posaçërisht për të Madhësia standarde e kredencialeve PVC, të tilla si certifikata personale, ID-të e ngjarjeve të trafikut dhe ID-të e stafit për mbrojtjen e sigurisë. TAi PVC Security Security Film para-vdesin prerë dhe rreshtuar në filmin e lirimit, përdorni kartën e identitetit PVC Hologram Laminator për të pozicionuar ngrohjen e hologramit të sigurisë mbi sipërfaqen e kartës së shtypur PVC.Emri i produktit:OEM OEM TRANSPARENT HOLOGRAME mbulesë për kartën e identitetit PVC


 • Artikull
 • material
  50Micron Pet Film
 • Model
  Logoja juaj / rregulloje
 • Ngjyrë
  Ylber transparent
 • Madhësi
  84x52mm
 • Veçori
  Anti-zeroja, parandalimi i falsifikimit

 • Mbroni të dhënat personale në kartat e identitetit


 • Aplikimi i Industrisë
  -   Trafiku& ID e ngjarjes së udhëtimit

 •  ID-ja e stafit / kartela e qasjes 

            
                                              - Kartat e kujdesit shëndetësor dhe të mirëqenies sociale


Fq

1.Nëse klienti im blej artikullin tuaj në dyqanin tim lokal, si mund t'i dërgoj mallrat atyre?

Ne mund të dërgojmë artikullin tek klienti juaj direkt. Vetëm duke shkruar adresën tuaj të klientëve në porosinë tuaj.

2. Unë kam një wesite lokale me pakicë, si mund të bëj nëse dua të shes produktin tuaj?

Ju mund të përdorni informacionin e prodhimit dhe fotot në dyqan tonë, pls na kontaktoni dhe unë do të dërgoj fotot e produktit pa ujëra. Faleminderit.

3. Unë jam një reseller, unë do të doja të blinte porosi të mëdha, cila është çmimi me shumicë?

Nëse dëshironi të blini sasi të mëdha, ju lutemi na dërgoni email. Ne jemi prizë fabrikë dhe mund të japim u një çmim më të mirë, çfarë është më shumë, të gjitha produktet kanë në magazinë tani. Ne mund të garantojmë shpërndarjen e shpejtë.

Përparësitë

1.Shiny dhe estetike optike label optike etiketë.

2. Karakteristikat e sigurisë, duke përfshirë karakteristikat e hapura, të fshehta dhe mjeko-ligjore.

3.Help Verifikoni origjinalitetin e produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.

4. Markat dhe produktet më të vështira për t'u falsifikuar.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd është një kompani e menaxhimit gjithëpërfshirës, ​​një ndërmarrje të teknologjisë së lartë të angazhuar në promovimin e teknologjisë anti-falsifikim, dizajn, marrjen e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit anti-falsifikues. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve të teknologjisë së lartë anti-falsifikuese për konsumatorët sipas industrive të ndryshme, produkteve të ndryshme, të kombinuara me tregun dhe nevojat e konsumatorëve. Është përdorur mirë në shumë industri të tilla si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhan dhe alkool, veshje, botuese, elektronikë, pajisje elektrike, ushqim, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate të përditshme, makineri dhe kështu me radhë. Kompania ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. Bazuar në planifikimin para shtypit, dizajnin dhe pllakën, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet pas përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë anti-falsifikuese, dhe sistemet e menaxhimit të rreptë dhe efektivë, ne u ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, efikasitet të lartë , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.

telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip