Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

I papërshkueshëm nga uji 85g 75% pambuk 25% Linen A4 letër e ngulitur e threadit, linja e mesëm embedded strip pëlhurë pambuku

Materiali i produktit: letër& Dërrasë

Lloji i letrës: letër dashuruese

Lloji i produktit: Bill

Sipërfaqja e finishit: me shkëlqim

Lloji i printimit: Printime gravure

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë

Emri i markës: Genuine

Numri i modelit: G-SP-01

Materiali i letrës: 100% pambuk

Madhësia: A4, Personalizo

Gram: 85-90g

Strip i Sigurisë: Linja e Mesme Embedded Security Strip

Trashësia: Sipas peshës

Karakteristikat anti-falsifikuese: ujëra, fije sigurie, UV padukshme, mikro text.etc

Karakteristikat: eko-miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshëm nga uji, i ngrohtë, etjDërgoni kërkesë tani
  • 杰纽恩防伪纸产品PPT.pdf Shkarko

Pambuku është një letër me forcë të lartë të bërë nga lëvorja e manit dhe lëvorja e manit.

Ngjyra e letrës është e bardhë, fibra nuk ka nyjë, organizata është e ngushtë, firma e butë, dendësia është e vështirë dhe rezistente ndaj fërkimit, cilësi është e mirë dhe e butë, ka rezistencë jashtëzakonisht. Cilësia e bojës së letrës, performanca e bojës është e mirë, bojë e bojës.

Dokumenti i pastër i pambukut të zakonshëm, i karakterizuar nga jeta e gjatë e raftit, e çuditshme, në përputhje me kërkesat e printimit të klasike të rëndësishme.I papërshkueshëm nga uji 85g 75% pambuk 25% Linen A4 letër e ngulitur e threadit, linja e mesëm embedded strip pëlhurë pambuku

 

Printimi i letrës së sigurisë me porosi

Përdorimi 1.Multiple, biletë / kupon / certifikatë / etj
2.UV / Watermark / Encryption / ETC Funksioni i sigurisë
3. Zgjedhja GSM e letrës 3.Custom
Dizajni 4.Custom
5.OEM pranuar

Letra me porosi


EmërProfesionale anti-falsifikuese të kuponit të sigurisë letër me porosi letër
ArtikullDokumenti i personalizuar i ujit dhe shtypjes
PërbërjePulpë druri
Materiale të hollësishmeLetër printimi
MadhësiA4 ose madhësia me porosi
TrashësiSipas peshës
NgjyrëPantone Card, Personalizoni modelin.
Karakteristikat kundër falsifikimitFiligram, fije sigurie, fibra UV, fibër e padukshme ose e dukshme,  Etiketa holografike, etj.
KarakteristikaEko-miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshëm nga uji,  etj të kërkesës suaj.
 Paketa DeatiRoll / fletë, paketim standarde fluting kuti, mbyllje tkurrje, paletë
Karakteristikat teknike500 fletë për një ream dhe çdo rreze është e mbështjellë me letër artizanale me lagështi. Pastaj ne picked 10-20 copa copa me kompensatë.
Nëse është roll, ajo do të mbështjellë me letër artizanale pastaj të paketuara nga kompensatë.
AplikacionAi përdoret kryesisht në zyrat qeveritare, certifikatat, llotarinë, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin e famshëm të markës dhe veshje, mjekësi, kozmetikë, duhan, çaj, verë, industrinë botuese, dhe kështu me radhë. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e përparuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.
Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera të veçanta të marrjes së letrave (si letra e fijeve të sigurisë, letër fibër, etj.) Siç kërkohet për të prodhuar letër të caktuar të veçantë.
VërejtjeÇmimet varen nga detajet e produktit, ju lutemi jepni informacion të detajuar, të tilla si materiali, trashësia, madhësia, ngjyra e shtypjes, sasia.
telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip