Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

Customized Hologram Sticker Prodhuesit nga Kina

Material
Manar
Tip
Ngjitës vetë-ngjitës
Porosi me porosi
Pranoj
Emri i markës
I sinqertë
Ngjyrë
Argjendi i metalizuar
Elementet e sigurisë
3D, flip-flop, tekst mikro& Tekst i fshehur
Tipar
Anti-falsifikim
Përdorim
Të gjithë industrinë
Formë
Drejtkëndor


Dërgoni kërkesë tani

Sticker hologram mund të përdoret për markën komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Dizajni i personalizuar i hologramit mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.


Customized Hologram Sticker Prodhuesit nga Kina

Hologram mund të përdoren për markë komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Dizajni i personalizuar i hologramit mund të mbrojë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin. 


Materiali:
Kafshë eko-miqësore
Trashësia:
Në përgjithësi 30 mikron
Madhësia, ngjyra, forma:
Rregulloj
Funksioni i sigurisë optike:
2d / 3D, flip-flip, guilloche, tekst mikro etj. Anti fake funksion kombinohen me pamjen optike estetike
 
Mundësi të tjera:
Void / Honeycomb, një herë përdorim
QR Code, Numri Serial, Barcode
Siguria e bojës UV / HS
Formulari i Furnizimit
Vdesin-prerë në fletë ose me rrotull
Aplikimi i Industrisë
Artikujt e paketimit, artikujt e mbrojtjes së markës, dokumentet e ndjeshme / certifikatën, afishe të sigurisë së automjeteve, pjesë këmbimi automatik& ngjarje të mëdha. 

Fq

1. Si duhet të paguaj për blerjen time?
Ne pranojmë metodat e mëposhtme të pagesës: Karta e Cridet; Moneybooker; Transferte bankare; Western Union, etj.
2.DOES Ky produkt vjen me paketën e shitjes me pakicë?
Ne kemi deklaruar detajet e paketimit për përshkrimin e çdo produkti, ju lutem kontrolloni atë, faleminderit!
3. Unë kam një wesite lokale me pakicë, si mund të bëj nëse unë dua të shitur produktin tuaj?
Ju mund të përdorni informacionin e prodhimit dhe fotot në dyqan tonë, pls na kontaktoni dhe unë do të dërgoj fotot e produktit pa ujëra. Faleminderit.

Përparësitë

1. Karakteristikat e sigurisë, duke përfshirë karakteristikat e hapura, të fshehta dhe mjeko-ligjore.
2.Help Verifikoni origjinalitetin e produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.
3.Applicle për paketa të ndryshme të markave, certifikatave dhe nacioneve ID.
4.Shiny dhe estetike optike e etiketës optike e etiketës.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd është një kompani e menaxhimit gjithëpërfshirës, ​​një ndërmarrje të teknologjisë së lartë të angazhuar në promovimin e teknologjisë anti-falsifikim, dizajn, marrjen e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit anti-falsifikues. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve të teknologjisë së lartë anti-falsifikuese për konsumatorët sipas industrive të ndryshme, produkteve të ndryshme, të kombinuara me tregun dhe nevojat e konsumatorëve. Është përdorur mirë në shumë industri të tilla si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhan dhe alkool, veshje, botuese, elektronikë, pajisje elektrike, ushqim, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate të përditshme, makineri dhe kështu me radhë. Kompania ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. Bazuar në planifikimin para shtypit, dizajnin dhe pllakën, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet pas përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë anti-falsifikuese, dhe sistemet e menaxhimit të rreptë dhe efektivë, ne u ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, efikasitet të lartë , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.


telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip