Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.
may@hologrampackage.com

Dustom Holographic i papërshkueshëm nga uji tpu plastike film dekorative film mbrojtës

Vendi i origjinës
Kinë
Emri i markës
I sinqertë
Numri i modelit
G-ZK001
Material
Manar
Certifikim
ISO9001
Madhësi
84 * 52mm
Përfundojë sipërfaqe
Petëzim me shkëlqim
Aplikacion
Llojet e ID-së të stafit, ID e ngjarjes së trafikut, etj
Tip
Ngjitës ngjitës
Moç
1000
Fjalë kyçe
Hologram Overlay Film
Ngjyrë
Qartë& Ylber
Formati i artit
CDR, PSD, AI, PDF, etj
Dërgoni kërkesë tani

Hologram filma dekorative mund të përdoren për markë komerciale& Siguria e dokumenteve, e cila integron pamjen anti-rreme dhe estetike. Ndryshimi dinamik i ngjyrave e bën atë të duket e mahnitshme. Filmat dekorativë të hologramit me porosi mund të mbrojnë në mënyrë efektive markën& produkte nga falsifikimi. Për të shtuar sigurinë, mund të printoni logon e vet, numrin serik, kodin QR për rrugën dhe gjurmimin.

Fq

1. A është ky produkt vjen me paketën e shitjes me pakicë?

Ne kemi deklaruar detajet e paketimit për përshkrimin e çdo produkti, ju lutem kontrolloni atë, faleminderit!

2. Unë jam një reseller, unë do të doja të blinte rendin e rendit të madh, cila është çmimi me shumicë?

Nëse dëshironi të blini sasi të mëdha, ju lutemi na dërgoni email. Ne jemi prizë fabrikë dhe mund të japim u një çmim më të mirë, çfarë është më shumë, të gjitha produktet kanë në magazinë tani. Ne mund të garantojmë shpërndarjen e shpejtë.

3. Si duhet të paguaj për blerjen time?

Ne pranojmë metodat e mëposhtme të pagesës: Karta e Cridet; Moneybooker; Transferte bankare; Western Union, etj.

Përparësitë

1.OEM& ODM është e pranueshme, të tilla si madhësive, ngjyrave, formave, logos etj.

2.Applicle për paketa të ndryshme të markave, certifikatave dhe nacioneve IDS.

3. Markat dhe produktet më të vështira për t'u falsifikuar.

4.Shiny dhe estetike optike e etiketës optike e etiketës.

Rreth hologramit të vërtetë

Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd është një kompani e menaxhimit gjithëpërfshirës, ​​një ndërmarrje të teknologjisë së lartë të angazhuar në promovimin e teknologjisë anti-falsifikim, dizajn, marrjen e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit anti-falsifikues. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve të teknologjisë së lartë anti-falsifikuese për konsumatorët sipas industrive të ndryshme, produkteve të ndryshme, të kombinuara me tregun dhe nevojat e konsumatorëve. Është përdorur mirë në shumë industri të tilla si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhan dhe alkool, veshje, botuese, elektronikë, pajisje elektrike, ushqim, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate të përditshme, makineri dhe kështu me radhë. Kompania ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. Bazuar në planifikimin para shtypit, dizajnin dhe pllakën, teknologjinë e avancuar të printimit dhe pajisjet pas përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë anti-falsifikuese, dhe sistemet e menaxhimit të rreptë dhe efektivë, ne u ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, efikasitet të lartë , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.


telefon:
+86 180 9877 1778
telefon:
+86 180 9877 1778
Faqja e internetit:
WhatsApp:
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย Shqip Shqip bahasa Indonesia bahasa Indonesia русский русский 한국어 한국어 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية
Gjuha aktuale:Shqip