Ne ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë të stickers hologram, mbulesë holografike.

may@hologrampackage.com
 • OEM & ODM

  Oem& ODM është e pranueshme, të tilla si madhësia, ngjyrat, format, logot, etj.

 • Dizajn

  Dizajn optik i shkëlqyeshëm dhe estetik.

 • Funksion

   Karakteristikat me shumë siguri, duke përfshirë karakteristikat e hapura, të fshehta dhe mjeko-ligjore.

Shërbimi ynë

Ofrojnë shërbime të personalizuara

Mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. 

Kompania (Prodhuesi Hologram Stickers) ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. Bazuar në planifikimin paraprak, projektimin dhe pllakën, teknologjinë e avancuar të shtypjes dhe pajisjet pas përpunimit, materialet efektive dhe me cilësi të lartë anti-falsifikuese, dhe sistemet e menaxhimit të rreptë dhe efektivë, ne u ofrojmë klientëve tanë me cilësi të lartë dhe me efikasitet të lartë , shërbim i shpejtë dhe i përshtatshëm me një ndalesë.

Bëni markat dhe produktet më të vështira për të falsifikuar.

Ndihmoni verifikimin e origjinalitetit të produkteve dhe rritni vlerën e markës.

Të zbatueshme për paketa të ndryshme të markave, certifikatave dhe ideve të kombeve.

LEXO MË SHUMË
Produkte

Ne u ofrojmë klientëve me cilësi të lartë, me efikasitet të lartë, shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm me një ndalesë.

Cilësi të lartë Hologram Sticker Customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd
Cilësi të lartë Hologram Sticker Customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd
Genuine hologram me cilësi të lartë cilësi të lartë hologram sticker customized dekorative Logo Stickers Private Paketimi Label me shumicë - Suzhou vërtetë hologram Teknologjia Co, Ltd, Shiny dhe estetike optike Hologram Label design.
Best Custom Printime Digital Sticker Printime Label Roll Label Round Stickers Round / Anti-Falsifikimit Hologram Sticker Fabrika Çmimi - Hologrami i vërtetë
Best Custom Printime Digital Sticker Printime Label Roll Label Round Stickers Round / Anti-Falsifikimit Hologram Sticker Fabrika Çmimi - Hologrami i vërtetë
Genuine Hologram më i mirë Digital Printime Digital Sticker Printime Label Roll Label Round Stickers / Anti-Falsifikimit Hologram Sticker Fabrika Çmimi - Hologrami i vërtetë, i zbatueshëm për paketa të ndryshme markë, certifikata dhe nacione ID.
Cilësia e cilësisë së ndërtimit Industrisë Zyrtare Dosjet e sigurisë në Anti-Falsifikimi për Certifikatë Me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd
Cilësia e cilësisë së ndërtimit Industrisë Zyrtare Dosjet e sigurisë në Anti-Falsifikimi për Certifikatë Me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd
Genuine Hologram Industrisë me cilësi të lartë të ndërtimit Dosjet e sigurisë letër për anti-falsifikim për certifikatë Me shumicë - Suzhou Genuine Hologram Teknologjia Co, Ltd, karakteristika multi-sigurisë, duke përfshirë më të hapur, të fshehtë dhe të forenzikës.
Certifikata Customized Customer Customer Certifikata / Anti-Falsifikimit Prodhuesit dokument dokument nga Kina
Certifikata Customized Customer Customer Certifikata / Anti-Falsifikimit Prodhuesit dokument dokument nga Kina
Hologram i vërtetë i përshtatur Certifikata e çmimit të sinqertë me porosi letër / anti-falsifikimit të dokumenteve të dokumenteve Prodhuesit nga Kina, ndihmojnë në verifikimin e origjinalitetit të produkteve dhe rritjen e vlerës së markës.Dokumenti i Sigurisë i përdorur kryesisht në zyrat e qeverisë, certifikatat, llotari, faturat, kontratat e pasurive të paluajtshme, departamentin e arsimit, ushqimin e famshëm të markës dhe veshjet, mjekësinë, kozmetikë, duhan, çaj, verë, industrinë botuese dhe kështu me radhë. Karakteristikat e sigurisë me anti-falsifikim të lartë, siguri dhe konfidencialitet të fortë. Edhe teknologjia e përparuar dhe pajisjet e besueshme nuk mund ta kopjojnë atë.Mund të përdoret në kombinim me teknologji të tjera të veçanta të marrjes së letrave (si letra e fijeve të sigurisë, letër fibër, etj.) Siç kërkohet për të prodhuar letër të caktuar të veçantë.
LEXO MË SHUMË
Rreth nesh
Sigurimi i shërbimeve të personalizuara Suzhou vërtetë Hologram Teknologjia Co, Ltd

Është një kompani e menaxhimit gjithëpërfshirës, ​​një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e angazhuar në promovimin e teknologjisë anti-falsifikim, dizajn, marrjen e pllakave, shitjet e printimit dhe shërbimet e informacionit anti-falsifikues. Që nga themelimi i saj, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve të teknologjisë së lartë anti-falsifikuese për konsumatorët sipas industrive të ndryshme, produkteve të ndryshme, të kombinuara me tregun dhe nevojat e konsumatorëve.

Është përdorur mirë në shumë industri si mjekësia dhe kujdesi shëndetësor, duhan dhe alkool, veshje, botuese, elektronikë, pajisje elektrike, ushqim, ngrënie, shkrimi, produkte bujqësore, kozmetikë, kimikate të përditshme, makineri dhe kështu me radhë. Kompania ka dizajnerë profesionistë anti-falsifikues dhe softuer të projektimit, aftësi të forta të inovacionit dhe mund të sigurojë klientët me dizajn profesional anti-falsifikues të modelit dhe zgjidhje të përgjithshme anti-falsifikuese. 

 • 1998+
  Krijimi i kompanisë
 • 500+
  Personeli i kompanisë
 • 3000+
  Zonë e fabrikës
 • Oem
  Zgjidhjet me porosi OEM
NA KONTAKTONI

Me avantazhet e cilësisë absolute të lartë dhe çmim të ulët, ne mirëpresim ngrohtësisht konsultimin dhe negocimin tuaj.